Pse Taili Kids - Ningbo Taili Bonus Import dhe Export Co, Ltd

PSE Taili KIDS

8 arsye të thjeshtë se pse ju duhet të zgjidhni Taili fëmijët.

  SPECIALTY ekip i designers

  Kompania jonë është themeluar në vitin 1994; që atëherë ne kemi zhvilluar me shpejtësi një ekip prej më shumë se 20 designers talentuar që specializohen në krijimin e user-friendly, produkte të reja që konsumatorët duan.

  Siguria vjen e para

  Featuring pikave të kontrollit në të gjithë procesin e prodhimit, dhe karakteristika të sigurisë të tilla si korniza të qëndrueshme dhe rripa të sigurisë 5-pikë në strollers tona baby, të gjitha produktet Taili kalojnë testet rigoroze, siç janë testet e sigurisë së produktit EN dhe SGS, arritjen e standardeve më të larta në industrinë.

  MATERIALE rehatshme

  Prodhimet tona janë bërë nga pëlhura luksoze që janë dorë-zgjedhur nga prodhuesit më të mirë të tekstilit. Ata janë të butë në të prekur, por të mjaftueshme për të shkuar në distancë të qëndrueshme.

  CILËSISË SUPERIOR

  Ne kemi ekspertë të cilësisë-sigurimit që sigurojnë standardet tona kërkues janë përmbushur dhe tejkaluar gjatë çdo proces të prodhimit.

  Performancë të lartë me çmime të përballueshme

  Gëzojnë të cilësisë që ju prisni nga një prodhues i besueshëm dhe besnik, me çmime që nuk mund të rrahur.

  GREAT SHËRBIMI KLIENTET

  Ne e bëjmë atë të biznesit tonë për të shkuar milje ekstra për klientët tanë. Thjesht hidhini një sy në atë që njerëzit e tjerë kanë për të thënë në Facebook faqen tonë, komente blog dhe në Google+.

  Lehtë për të vepruar strollers

  Të gjitha të strollers tona përfshijnë një mekanizëm të lehtë-fish që e bën hapjen dhe mbylljen e tyre një cinch (një tipar prindërit e zënë dashuri).

  Strollers Lightweight

  korniza tona janë bërë nga alumini lehtë që të zvogëlojë pjesën më të madhe dhe peshën e strollers tona, duke i bërë ata të lehtë për dele, plus ata janë të lehtë për të ruajtur në dollap tuaj, bagazhin e automjetit tuaj, dhe të përshtatshëm për t'u përdorur, ndërsa duke marrë transportin publik.
Enquiry TANI
 • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Key

WhatsApp Online Chat !