karrige të lartë

Asgjë nuk është mjaft aq e rëndësishme për një familje, si koha e shpenzimeve rreth tryezës dhe ndarjen e ngrënies së bashku. Ajo është në këto momente të rëndësishme që fëmija juaj do të mësojnë për të ngrënë, komunikojnë, dhe lidhja me familjen. Në Taili Kids ju mund të zgjidhni nga shumë opsione në karrige të lartë që janë të sigurta dhe të rehatshëm. Ne funksion një gamë të stileve dhe materialeve nga karrige të lartë prej druri, apo e lehtë për të pastruar plastike, të modeleve të cilat janë një kombinim i plastike dhe metalike për qëndrueshmëri dhe washability

S om e e karrigeve tona të lartë ofrojnë stand-nga veçori të tilla si makinë-lahet mbushje, dhe ka nga ata që të dyfishtë si një aktivitet për të mbajtur fëmijën e zënë, ndërsa nëna ose baba është gatim i zënë. Ka shumë opsione për të zgjedhur nga në Taili Kids , me karrige të lartë që mbulojnë një gamë të moshës 6 muaj deri në 5 vjet të vjetra.

Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Key

WhatsApp Online Chat !