Fëmijëve Tricycles & Ride-ons

Një nga momentet më të gëzuara të ngritur një familje është kur fëmija juaj shkon për udhëtimin e tyre të parë me biçikletë. Ju do të dëshironi të përgatitur ato me të lehtë-to-rri tricycles dhe udhëtim-ve që të lejojë një tuaj pak për të marrë në të veprimit të drejtë nga fillimi. Në Taili Kids ne duam që të ndajnë momente të rëndësishme si këto me ju. Kjo është arsyeja pse ne ofrojmë tricycles të qëndrueshme për të marrë fëmijët tuaj jashtë për një fillim të mirë para diplomimit në një biçikletë.

Taili Kids gjithashtu ofron një gamë të gjerë të bateri-powered ftohtë udhëtim me shtesat që vijnë në stile që variojnë nga ATVs të makinave sportive dhe madje edhe mini-motoçikletave. Tricycles tona dhe udhëtim-ons janë të përshtatshme për fëmijët nga 1.5 deri në 5 vjeç. Ju mund të zgjidhni nga disa opsione materiale, të tilla si kosto të shpëtuar hekuri, i fortë dhe korniza metalike të qëndrueshme, ose alumini pesha të lehta.

Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Truck

WhatsApp Online Chat !