Vende Baby Car

Kur është fjala për udhëtime, siguri dhe rehati janë në krye të listës kur të blerë një vend makinë për fëmijën tuaj. Në Taili Kids dimë për sigurinë vend makinë. Respektimi i udhëzimeve të rrepta të sigurisë në të gjitha vendeve tona makinave, bëjmë udhëtime argëtim. Vendet tona e makinave janë të dizajnuara për lehtësinë e përdorimit, një udhëtim të rehatshëm, dhe do të rritet me fëmijën tuaj.

Ne funksion të dy vendet e para dhe rear-ballafaqohet makinave për fëmijët nga lindja-9 muaj, vite lindjes-12, dhe vende përforcues si. Ka një gamë të stileve dhe pëlhura të zgjedhur nga që janë të lehtë për ta larë, prej pelushi, dhe rëndë i mbushur. Vende makinë Taili përshtaten më automjete, dhe ne gjithashtu ofrojmë adapters për të siguruar një përshtatje të rehatshëm. Nëse jeni duke kërkuar për të vendosur një qëllim të madh, ju mund të specifikoni pëlhurë, ngjyra, dhe projektimin e vende tuaj makinë.

Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni flamurin

WhatsApp Online Chat !