Story jonë - Ningbo Taili Bonus Import dhe Export Co, Ltd

HISTORIA JONË

Korporata Taili është themeluar në vitin 1994. Ne kryesisht prodhojnë fëmijë dhe fëmijët e produkteve të tilla si  strollers baby, vende makinë baby, cribs, rrethoresh baby, karrige të lartë, tricycles baby, automjetet e fëmijës elektrike, biçikleta rritur dhe biçikleta fëmijëve.  Ne shohim përpara për zgjerimin tonë të vazhdueshëm, ofrimin e produkteve të kualitetit të lartë në të gjithë globin që janë të sigurt për t'u përdorur, i përshtatshëm, të përballueshme, dhe për të përmbushur standardet e larta klientit tonë.

 

HISTORIA DEVELOPMENT CORPORATION

 • qershor 1994

  Xinjiang Taili Importi dhe Eksporti Kompania është themeluar.
 • shtator 1999

  Një degë në Dubai u krijua. Kjo kryesisht ofron produkte me shumicë dhe pakicë për pajisje elektromekanike dhe aksesorëve të tyre.
 • tetor 2000

  Një degë është themeluar në Alma-Ata, Kazakistani (KZ).
 • mars 2002

  Një tjetër degë është themeluar në Hoche, Kirgistan.
 • 2002

  Mbi 10 mu (rreth një hektar të tokës) u ble për depo tonë. Një fabrikë është themeluar në Taizhou e cila furnizon produkte elektromekanike për degën tonë Dubai.
 • korrik 2003

  Huoerguosi Taili komerciale dhe Trading Co, Ltd, është themeluar dhe një depo e re është ndërtuar për të eksportuar prodhimet tona.
 • mars 2004

  Ne kemi themeluar një degë në Bishkek, Kirgistan.
 • shtator 2004

  Taili Kids Prodhim Co, Ltd, u themelua në Ningbo, Kinë.
 • Maj 2006

  Taili ngritur kompaninë e saj logjistike.
 • May 2007

  Një tjetër degë është themeluar në Uzbekistan (UZ).
 • qershor 2007

  Taizhou Changyuan Import dhe Export Company Limited është themeluar.
 • shkurt 2008

  Taili zgjeruar për të përfshirë një degë në Taxhikistan (TJK).
 • mars 2011

  70 mu (rreth 5 hektarë) të tokës janë blerë në Wulabo, Xinjiang për të ndërtuar një qendër të madhe depo logjistike.
 • shtator 2011

  Ningbo Taili Bonus Import dhe Export Company Ltd, u themelua.
Enquiry TANI
 • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni flamurin

WhatsApp Online Chat !