Ndihmë - Ningbo Taili Import Bonus dhe Export Co, Ltd

Ne jemi këtu për HELP

 • Mund të bëni OEM & ODM?

  Po, kemi trajtuar Original Equipment Prodhim dhe Original Design Prodhim për klientët tanë sipas kërkesës së tyre. Në qoftë se sasia që është në mënyrë të përshtatshme të madhe, ne mund të përfshijnë quajtur tuaj, duke përfshirë logot, apo edhe të ndryshojë pëlhurë ose material për të përmbushur specifikimet tuaja. Ne do të punojmë me ju për të dizajnuar dhe të prodhuar produkte që janë përshtatur për të përshtaten nevojave tuaja.
 • Sa kohë ka marrë të anijeve?

  Shipping herë do të ndryshojnë në varësi të vendndodhjen tuaj:

  • S. urdhrat do të marrë 3-5 ditë pune për ofrimit të shprehur
  • urdhërat evropiane do të marrë 1-5 ditëve të punës për të ofruar
  • urdhra të tjera ndërkombëtare do të marrë 6-20 ditë pune për të ofruar
  DESTINATION SHËRBIMI TIME vlerësuar TATIMET / DETYRAT
  Shtetet e Bashkuara (Mund të kërkohet Nënshkrimi) FedEx ose USPS 3-5 ditë pune Ngarkohet vetëm në AK & PA
  Kanadë USPS Priority dhe Canada Post 5-15 ditë pune Ngarkuara nga vendi
  Bashkimi Evropian (BE) DHL Express * / GLS 1-5 ditë pune TVSH akuzuar Upfront
  ndërkombëtar USPS Priority / DHL Express * / Hongkong Post Speedpost 6-20 ditë pune Ngarkuara nga vendi
  • Ne tani përdorim DHL si ofrues tonë të ri të anijeve. Shumica e urdhrave ndërkombëtare tani do të transportohen nga depo tonë në Hong Kong apo Holandë (sipas aksioneve në dispozicion), e cila do të përshpejtojë në masë të madhe kohët e anijeve për porosinë tuaj.
  • Urdhërat ndërkombëtare: Në raste shumë të rralla, të anijeve ndërkombëtare në disa vende mund të marrë 4-8 javë ose edhe më gjatë për disa vende të ngadaltë-to-anije të tilla si Australi, Brazil, Meksikë dhe Rumani. Ne nuk jemi përgjegjës për ndonjë vonesat e shkaktuara nga proceset zhdoganimit vendin e destinacionit së.
  • Territoret e Shteteve të Bashkuara: Për ata që banojnë në një territor të Shteteve të Bashkuara që Ne anije të, ju lutem të lejojë diku mes 5-15 ditë pune për porosinë tuaj për të arritur destinacionin tuaj.
 • Si mund të zgjedh endacak drejtë?

  Varësisht nga nevojat tuaja, ne ofrojmë shumë lloje endacak. Ju mund të zgjidhni nga një gamë të gjerë të artikujve të tilla si një karrocë për bebet e porsalindura, një karrocë të thjeshtë të përballueshme kompakt, një nga strollers tonë të lartë fund luksoze, ose një grup të udhëtimit të plotë endacak që përfshin një endacak, vend makinë, dhe një linjë të plotë e pajisje, të tilla si një qese pelenë, mbajtëse filxhan, përshtatës vend makinë, të kryer ahur, dhe neto mushkonjë.

 • A keni ndonjë çertifikatat e cilësisë?

  Po - ne jemi EN certifikuar dhe për të përmbushur standardet më të larta të sigurisë.

Keni një pyetje? E madhe. Ne jemi këtu për t'ju ndihmuar në 7 ditë në javë dhe të përgjigjet brenda 24 orëve. Plus, ju mund të gjeni më përgjigje për pyetjet tuaja të drejtë në këtë faqe.

Ne do të përgjigjet email-it tuaj së shpejti!

Enquiry TANI
 • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni TreeEnquiry TANI
 • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Car

WhatsApp Online Chat !