• detyrë për të bërë foshnjat të sigurt

  • standarde të larta të shërbejë klientëve tanë të mirë

Rreth nesh

Taili Korporata është themeluar për herë të parë në vitin 1994.

Ne jemi te specializuar në fëmijë dhe fëmijët e produkteve të tilla si strollers baby, vende makinë baby, cribs, rrethoresh baby, karrige të lartë, tricycles baby dhe biçikleta fëmijëve.

Në sajë të cilësisë së lartë të produkteve tona, ne kemi qenë në rritje me një ritëm të shpejtë gjatë 20 viteve të fundit. Deri tani ne kemi krijuar me sukses degë në Xingjiang, Kazakistani, Kirgistani, Uzbekistani, Taxhikistani dhe Hungarisë, dhe janë duke vazhduar për të zgjeruar globalisht.

Mëso më shumë rreth ndryshim Taili
  • Rrota me pranverë
  • Adapter Për vend makinë
  • Projektimi ventilim
  • Dizajn unik Pattern
  • Handle Adjustable
  • Poins Safety Belt

Përmbledhje produkt

Zgjidhni Cilësia, zgjidhni Shërbimi, zgjidhni çmim më të mirë
baby endacak

baby endacak

Ne kemi shumë strollers për të zgjedhur nga të cilat e bëjnë duke marrë një shëtitje me një tuaj pak rreth qytetit një përvojë të frikshëm.
Zbulo më shumë
baby Car Seat

baby Car Seat

Kur është fjala për udhëtime, siguri dhe rehati janë në krye të listës kur të blerë një vend makinë për fëmijën tuaj.
Zbulo më shumë
High Karrige

High Karrige

Asgjë nuk është mjaft aq e rëndësishme për një familje, si koha e shpenzimeve rreth tryezës dhe ndarjen e ngrënies së bashku.
Zbulo më shumë
Fëmijëve Tricycles & Ride-ons

Fëmijëve Tricycles & Ride-ons

Një nga momentet më të gëzuara të ngritur një familje është kur fëmija juaj shkon për udhëtimin e tyre të parë me biçikletë.
Zbulo më shumë

PSE TAILIKIDS

Zgjidhni Cilësia, zgjidhni Shërbimi, zgjidhni çmim më të mirë
o tani ne kemi krijuar me sukses degë në Xingjiang, Kazakistani, Kirgistani, Uzbekistani, Taxhikistani dhe Hungaria.

Zyra Kombëtare

o tani ne kemi krijuar me sukses degë në Xingjiang, Kazakistani, Kirgistani, Uzbekistani, Taxhikistani dhe Hungaria.
Nga atje, ekipi ynë i prodhimit punon me ekipin e projektimit bëj rregullim të imët specifikimeve të gjitha aspektet e procesit të prodhimit.

Fabrika jonë

Nga atje, ekipi ynë i prodhimit punon me ekipin e projektimit bëj rregullim të imët specifikimeve të gjitha aspektet e procesit të prodhimit.
Për të gjetur më shumë nga produktet tona, ju lutem poshtë ngarkesës Katalogjet tona të fundit.

Mostra Book

Për të gjetur më shumë nga produktet tona, ju lutem poshtë ngarkesës Katalogjet tona të fundit.
Ne jemi një Baby Produkte ofrues zgjidhje.

Ju mund të na tregoni kërkesat tuaja specifike, ne do t'ju japë propozim përshtatur.

Pyesni personelin e shërbimit për ndihmë. Merrni një hetim të lirë tani.

Na kontaktoni
Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni avionit

WhatsApp Online Chat !