Зошто Taili деца - Ningbo Taili бонус Увоз и извоз Co, Ltd

ЗОШТО TAILI ДЕЦА

8 едноставни причини зошто треба да изберете Taili деца.

  SPECIALTY тим на дизајнери

  Нашата компанија е основана во 1994 година; од тогаш имаме брзо развива тим од повеќе од 20 талентирани дизајнери кои се специјализирани во создавање на user-friendly, иновативни производи за кои клиентите сакаат.

  БЕЗБЕДНОСТА НА ПРВО МЕСТО

  Одликувајќи контролни пунктови во текот на процесот на производство, и безбедносни карактеристики како постојан рамки и 5-точка сигурносни појаси за нашето бебе колички, сите производи Taili помине ригорозни тестови, како што EN и SGS тестови за безбедност на производите, исполнување на највисоките стандарди во индустријата.

  УДОБНО МАТЕРИЈАЛИ

  Нашите производи се направени од скапоцени материјали, кои се рачно избрани од најдобрите текстилни производители. Тие се меки на допир, но сепак доволно за да оди на дистанца трајни.

  Супериорен квалитет

  Имаме експерти за проверка на квалитетот кои се обезбеди на нашите строги стандарди се исполнети и надминати во текот на секој процес на производство.

  ВИСОКИ ПЕРФОРМАНСИ по пристапни цени

  Уживајте во квалитетот што го очекувате од сигурен и доверлив производител, по цени кои не може да се победи.

  Големи клиенти

  Ние него го правиме нашата работа да одат на екстра Миле за нашите клиенти. Само да ги разгледаме во она што другите луѓе имаат да кажат на нашата Фејсбук страница, критика блог и на Google+.

  Лесен за ракување колички

  Сите наши колички вклучат лесен пати механизам кој го прави отворање и затворање лесна работа (функција зафатени родители сакам).

  ЛЕСНА колички

  Нашите рамки се изработени од алуминиум со кои се намалуваат најголемиот и тежина од нашите колички, што ги прави лесно да се свитка, плус тие се лесни за чување во вашиот шкаф, во багажникот на автомобилот, и лесен за употреба, а земајќи јавен превоз.
Прашање Сега
 • * CAPTCHA: Ве молиме изберете авион

WhatsApp Online Chat !