високите столчиња

Ништо не е толку важно за семејството како трошење време околу масата и споделување на оброци заедно. Токму во овие важни моменти кои вашето бебе ќе научат да јадат, да комуницираат, и да се спои со семејството. На Taili Деца може да изберете од голем број на опции во високите столчиња кои се безбедни и удобни. Ние нудиме широк спектар на стилови и материјали од дрвени високите столчиња, или лесно да се чисти пластика, за модели кои се комбинација од пластика и метал за издржливост и washability

S ом е на нашите високо столици нудат стенд-надвор карактеристики како што се машина се перат баласт, и таму се оние кои двоен како замав да се задржи бебето окупирана, додека мама или тато е зафатен готвење. Постојат многу опции да изберете од воTaili Деца , со високи столчиња, кои покриваат возраст од 6 месеци до 5 години.

Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете авион

WhatsApp Online Chat !