Детски Трицикли & Ride-ons

Еден од највеселите моменти на подигнување на семејство е кога вашето дете ќе важи и за нивниот прв возење велосипед. Ќе сакате да ги подготви со лесно-за-кормилари трицикли и вози-ons кои им овозможуваат на вашето малечко да се добие во врска акција од самиот почеток. На Taili Деца сакаме да ги споделат важни моменти како овие со вас. Тоа е причината зошто ние нудиме широка трицикли да се вашите деца исклучување на добар почеток пред дипломирањето на велосипед.

Taili Деца , исто така, нуди широк спектар на ладно батерии возење-ons кои доаѓаат во стилови од ATV настана на спортски автомобили, па дури и мини-мопеди. Нашите трицикли и возење-ons се соодветни за деца 1,5-5 години. Можете да изберете од неколку опции материјал, како што се трошоците за заштеда на железо, силни и издржливи метални рамки, или лесни алуминиумски тежина.

Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете куќа

WhatsApp Online Chat !