Бебе автомобил места

Кога станува збор за патување, безбедноста и удобноста се на врвот на листата кога купување на столче за вашето дете. На Taili Деца знаеме за безбедност столче. Да се почитуваат строги упатства за безбедност во сите наши автомобил места, ние се направи патување забава. Нашиот автомобил места се наменети за леснотијата на користење, удобно возење, и ќе расте со вашето дете.

Ние функција предните и задните се соочуваат со автомобилски седишта за деца од раѓање-9 месеци, раѓање 12 години и засилувач места, како и. Постои широк спектар на стилови и материјали за да изберете од, кои се лесни за миење, кадифе, и силно ватирани. Taili автомобил места собере повеќето возила, а ние исто така нудиме адаптери за да се обезбеди Сит се вклопуваат. Ако сте во потрага да се одржи голема цел, можете да наведете ткаенина, бојата и дизајнот на вашиот автомобил места.

Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете срце

WhatsApp Online Chat !