Помош - Ningbo Taili бонус Увоз и извоз Co, Ltd

Ние сме тука да помогнеме

 • Можете да го направите ОЕМ и ODM?

  Да, ние се справи со оригинална опрема Производство и оригинален дизајн Преработувачка индустрија за нашите клиенти на нивно барање. Ако количината на нарачката е соодветно голема, може да се вклучат вашите брендирање, вклучувајќи логоа, или дури и промена на ткаенина или материјал за да се задоволат вашите спецификации. Ние ќе работиме со вас за да се дизајнира и произведува производи кои се прилагодени да одговараат на вашите потреби.
 • Колку време на превозот?

  Времето за испорака ќе се разликуваат во зависност од вашата локација:

  • С. нарачки ќе потрае 3-5 работни дена за изразат испорака
  • Европската нарачки ќе потрае 1-5 работни дена за доставување
  • Други меѓународни нарачки ќе потрае 6-20 работни дена да го достави
  ДЕСТИНАЦИЈА СЕРВИС ПРОЦЕНЕТО ВРЕМЕ ДАНОЦИ / давачки
  Соединети Држави (Може да се бара потпис) FedEx или USPS 3-5 работни дена Само обвинет во Ca & PA
  Канада USPS Приоритет и Канада пост 5-15 работни дена Обвинет од страна на земја
  Европската унија (ЕУ) DHL Express * / GLS 1-5 работни дена ДДВ се наплаќа Однапред
  меѓународен USPS Приоритет / DHL Express * / Хонгконг Пост Speedpost 6-20 работни дена Обвинет од страна на земја
  • Ние сега ги користат DHL како нашиот нов снабдувач превозот. Повеќето меѓународни налози сега ќе бидат испорачани од нашиот магацин во Хонг Конг или Холандија (како на акции е достапна), кои во голема мера ќе се забрза пати превозот за вашата нарачка.
  • Меѓународен Нарачка: Во многу ретки случаи, меѓународните превозот во некои земји може да потрае 4-8 недели или дури и подолго за некои бавно до брод земји како што се Австралија, Бразил, Мексико и Романија. Ние не сме одговорни за било доцнење предизвикано од процесот на царинење на земјата дестинација.
  • Териториите на САД: За оние кои живеат на територија на САД, кои ние брод на, ве молиме овозможи некаде помеѓу 5-15 работни дена за вашата цел да стигнат до својата дестинација.
 • Како да го изберат правото шетач?

  Во зависност од вашите потреби, ние нудиме многу видови шетач. Можете да изберете од широк спектар на предмети, како што се детска количка за новороденчиња, едноставен достапен компактен шетач, еден од нашите high-end луксузни колички, или збир патување заврши шетач кој вклучува шетач, столче, како и целосна линија на додатоци, како пелена торба, држач за чаша, адаптер столче, ги колиба, и комарец нето.

 • Дали имате било какви сертификати за квалитет?

  Да - ние сме EN сертифицирани и ги исполнуваат највисоките стандарди за безбедност.

Имате прашање? Велики. Ние сме тука да ви помогнат 7 дена во неделата и да одговори во рок од 24 часа. Плус, може да ги најдете повеќето одговори на вашите прашања право на оваа страница.

Ние ќе одговори на вашата e-mail кратко време!

Прашање Сега
 • * CAPTCHA: Ве молиме изберете срцеПрашање Сега
 • * CAPTCHA: Ве молиме изберете автомобили

WhatsApp Online Chat !