• должност да се направи бебиња безбедно

  • високи стандарди им служи на нашите клиенти и

за нас

На Taili корпорација првпат беше формирана во 1994 година.

Ние сме специјализирани во бебешки и детски производи како бебе колички, бебе автомобил места, Cribs, проходилки, високите столчиња, бебе трицикл и детски велосипеди.

Благодарение на супериорен квалитет на нашите производи, ние сме биле расте со брза стапка во текот на последните 20 години. Досега имаме успешно воспоставена гранки во Xingjiang, Казахстан, Киргистан, Узбекистан, Таџикистан и Унгарија, и продолжуваат да се прошири на глобално ниво.

Дознајте повеќе за разлика Taili
  • Тркала Со пролет
  • Адаптер за автомобили Сеат
  • вентилација Дизајн
  • Единствен моделот Дизајн
  • прилагодлива рачка
  • Poins сигурносниот појас

Преглед на производот

Изберете Квалитет, изберете услуга, изберете подобра цена
бебе шетач

бебе шетач

Имаме многу колички за да изберете од кои го прават со земање на прошетка со вашето малечко низ градот страшно искуство.
Дознајте повеќе
Детско столче

Детско столче

Кога станува збор за патување, безбедноста и удобноста се на врвот на листата кога купување на столче за вашето дете.
Дознајте повеќе
високите столчиња

високите столчиња

Ништо не е толку важно за семејството како трошење време околу масата и споделување на оброци заедно.
Дознајте повеќе
Детски Трицикли & Ride-ons

Детски Трицикли & Ride-ons

Еден од највеселите моменти на подигнување на семејство е кога вашето дете ќе важи и за нивниот прв возење велосипед.
Дознајте повеќе

ЗОШТО TAILIKIDS

Изберете Квалитет, изберете услуга, изберете подобра цена
o сега имаме успешно воспоставена гранки во Xingjiang, Казахстан, Киргистан, Узбекистан, Таџикистан и Унгарија.

Националната канцеларија

o сега имаме успешно воспоставена гранки во Xingjiang, Казахстан, Киргистан, Узбекистан, Таџикистан и Унгарија.
Од таму, нашето производство тим работи со тимот на дизајн за да фино нагодување на спецификации на сите аспекти на процесот на производство.

нашата фабрика

Од таму, нашето производство тим работи со тимот на дизајн за да фино нагодување на спецификации на сите аспекти на процесот на производство.
За да дознаете повеќе за нашите производи, Ве молиме одредување на оптоварување нашите најнови каталози.

примерок на книга

За да дознаете повеќе за нашите производи, Ве молиме одредување на оптоварување нашите најнови каталози.
Ние сме решение на бебе производи.

Може да ни кажете вашите специфични барања, ние ќе ви даде кориснички предлог.

Прашајте услуга на персоналот за помош. Земи БЕСПЛАТНО истрага сега.

Контактирајте не
Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете камион

WhatsApp Online Chat !